Kontakt

idenyt, Bonnier Publication A/S
Strandboulevarden 130
2100 København Ø
Danmark

Tlf: 39 17 20 00 
idenyt@idenyt.dk

Adm. direktør og ansvarshavende redaktør: Niels Jespersen

Pressemateriale

presse@idenyt.dk

Kontakt redaktionen

redaktion@idenyt.dk

Nyhedsbreve

Afmeld og ændringer af personoplysninger: online@idenyt.dk

Digital 

Digital Chef

Hue Mai Møller – tlf. 26 44 10 22
huem@idenyt.dk

Redaktion

Chefredaktør

Mette Trudsø – tlf. 22 12 40 26
mette.trudsoe@idenyt.dk

Digital Redaktør

Emil Maischnack Jensen – tlf. 28 51 58 00
emilj@idenyt.dk

Annonceafdeling

Salgsdirektør

Gitte Højbjerg Jensen – tlf. 25 70 40 74
gitteh@idenyt.dk

Salgsansvarlig

Michael Nielsen – tlf. 25 70 40 36
michaeln@idenyt.dk

Søren Jensen – tlf. 20 27 07 34
sorenje@idenyt.dk

Head of Native Sales and Partnerships

Susanne Lyngsø – tlf. 29 90 59 17
susannel@idenyt.dk

Head of Agency

Jeannie Skyttebo – tlf. 30 69 84 86
jeannie.skyttebo@idenyt.dk

Kontaktformular

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.